Spoločnosť B.E.Service SK, s.r.o.

pôsobí na trhu od roku 2013. Dlhoročné skúsenosti z oblasti realizácie najväčších a najmodernejších obvodových plášťov stáli za myšlienkou vytvoriť spoločnosť, ktorá bude technickým garantom komplexného riešenia v oblasti akútnej opravy, údržby a pravidelného servisu obvodových plášťov a výplní stavebných otvorov. V súčasnosti sme trhovým lídrom v danom odvetí.

Spoľahlivý partner

Vďaka nášmu odbornému prístupu, rýchlym návrhom optimálneho riešenia a profesionálnou realizáciou sme vyhľadávaní ako spoľahlivý partner pre oblasť facility managementu. Naším klientom ponúkame služby najvyššej kvality pre údržbu, servis plastových a hliníkových okien, dverí, presklených fasád, obkladových systémov a automatických dverí, svetlíkov a ďalších súvisiacich typov konštrukcií. Spolupracujeme iba s overenými dodávateľmi v stavebnom odvetí, vďaka ktorým vieme zabezpečiť kvalitu a variabilitu komponentov potrebných pre realizáciu nevyhnutných prác.

Garancia spokojnosti

Poslaním spoločnosti je odbremeniť našich klientov prostredníctvom poskytovania služieb vysokej kvality. Vďaka individuálnemu prístupu si budujeme dlhodobé nadštandardné vzťahy, ktoré sú založené na proklientskom prístupe a vzájomnej dôvere.

Kvalita produktov, komplexnosť, rýchlosť dodania optimálneho riešenia a odborná realizácia sú garanciou spokojnosti našich zákazníkov.